Нужна химчистка в Симферополе? Химчистка Симферополь №1

 

Работайте с профессионалами! Химчистка ковров в Симферополе!

 

Заказать профессиональную уборку, чистку ковров и мягкой мебели - диванов Вы можете по телефонам в Симферополе:

 

 

+79780329060 МТС РОССИЯ

Химчистка #1 в Симферополе для Вашей семьи

 

Химчистка Best Clean

 

Цены на уборку, химчистку мебели и ковров:

 

Уборка помещений - от 30 руб/м.кв.

Химчистка ковров - от  100 руб/м.кв.

Чистка ковролина - от 100 руб/м.кв.

Химчистка диванов -  500 руб/ погон.метр

Цены на услуги >>

 

Чистка профессиональным оборудованием

 

Наши услуги

 

- Уборка после ремонта;

- Уборка офисов и квартир;

- Уборка объектов после строительства;

- Чистка ковров на дому;

- Химчистка ковролина в офисе;

- Чистка коврового покрытия в домашних условиях;

- Химчистка мягкой мебели;

- Химчистка кожаной мебели.

Услуги химчистки >>

 

Только качественная уборка и чистка 

 

Мы используем немецкое оборудование Kärcher 

 

Использование новейший технологий чистки

 

Работаем с нами в удобное для Вас время!

Станьте нашим довольным клиентом! Химчистка в Симферополе - нам уже 3 года!

Химчистка мягкой мебели в Симферополе (дивана, кресла, стульев) с выездом к Вам!

Химчистка для гостиниц, ресторанов и кинотеатров в Крыму! 

Химчистка диванов в Бахчисарае! Чистка мебели в магазинах!

Google Plus

Хімчистка від "«СИМФЕРОПОЛЬ»" - швидко, якісно, професійно!

Хімчистка в СимферополіРаніше чи пізніше в житті кожного з нас настає момент, коли ми, критично оглядаючи меблі у своєму домі або офісі, вирішуємо позбутися їх, відтранспортувавши на дачу чи взагалі викинувши. Можливо ще якихось п′ять років назад подібний крок був би виправданим або навіть логічним, однак сьогодні в умовах тотальної кризи він буде здаватись принаймні нерозумним. Що ж робити коли шкіряний диван в офісі повністю втратив свій презентабельний вигляд, а рік назад придбаний килим на підлогу виглядає так, ніби по ньому нещодавно пробіглося стадо божевільних слонів?

Вихід є! І називається він одним звучним словом ″хімчистка″. В реаліях нашого сьогодення значно доцільнішим і вигіднішим рішенням буде звернення у клінінгову компанію з хорошою репутацією і професійним підходом до зобов′язань, взятих на себе.Хімчистка

Якщо Ви розумієте наскільки важливо, як з естетичних міркувань, так і зі сторони безпеки свого здоров′я, утримувати у чистоті та порядку власну оселю та власне місце роботи, компанія "Best Clean" допоможе Вам в цій нелегкій справі. Наші спеціалісти, вправно і вміло застосовуючи спеціальне обладнання та ефективні хімічні засоби, зроблять Ваш дім та офіс ідеально чистими.«СИМФЕРОПОЛЬ»

Сьогодні ми пропонуємо населенню та представникам бізнес-вектора міста Сімферополя наступний перелік послуг по чистці, а саме:

  • ● професійна хімчистка килимів, килимового покриття та ковроліну у Вашому домі та в офісі;
  • ● професійна хімчистка м′яких меблів, зокрема диванів, великих крісел, пуфів та стільців, які знаходяться у Вас вдома та в офісі;
  • ● професійна хімчистка шкіряних меблів.

Хімчистка Best CleanПочистити ошатне килимове покриття чи натуральний килим віл пилу, плям та шкідливих мікроорганізмів, які накопичуються на таких поверхнях у величезній кількості, насправді не так і легко. «СИМФЕРОПОЛЬ» З великою обережністю треба підходити і до чищення дорогих м′яких меблів, початково визначивши, який матеріал був використаний в процесі їх виготовлення. Особливої уваги потребує шкіряна оббивка, адже неспеціалісту важко зорієнтуватись котрі саме речовини можуть залишити на ній плями і, тим самим, зіпсувати, для прикладу, оригінальний і коштовний шкіряний диван назавжди.

Спеціалісти компанії "Best Clean", використовуючи спеціальне обладнання, сучасні технології, максимально ефективні та безпечні засоби даного сегменту хімічної промисловості, а також набуті знання, уміння, навички та досвід, виконають представлені послуги швидко, якісно та професійно.

 

Чистка диванов — порой самая сложная часть в домашней уборке. На обивке постоянно остаются различные пятна и загрязнения, удалить которые довольно сложно. Пятна остаются и на коже, и на бархате, и на текстиле. Не всегда бытовые средства справляются с проблемой, и химическая чистка остается единственно верным вариантом.«СИМФЕРОПОЛЬ»

Компания «СИМФЕРОПОЛЬ» предлагает недорого почистить диван в «СИМФЕРОПОЛЬ». Мы удалим загрязнение с мебели как в нашем собственном офисе, так и в любом районе столицы. Наши сотрудники приедут к вам домой и почистят обивку из любого материала. Мы не оставим пятнам ни одного шанса!